Yukarı
Çık

NE YAPIYORUZ

İletişim devriminin her sahaya nüfuz ettiği bu çağda strateji kavramını yeniden yorumlayarak; eğitim, iletişim, kriz yönetimi, dijital pazarlama, stratejik planlama ve araştırma konularında farklılık ve sıra dışı bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz.

Bugün, neredeyse sonsuz bilgi ve sınırsız eğiticinin var olduğu bir ortamda seçici geçirgenlik anlayışıyla, neyi, nasıl ve ne şekilde öğreneceğini öğrenebilenler ancak bir adım öne geçebiliyorlar.

EĞİTİM

Dijital pazarlama, yeni medya mecrasında aranan kelimeler (SEO) üzerine kurulan bir anlayıştan çok daha sofistike, karmaşık ve stratejik bir olgudur. Tüketicinin dikkatini çekmenin son derece güçleştiği veri yığını çağında, işletmelerin rakiplerinden ayrılarak görünür hale gelebilmesi ancak uzman bir yönetim anlayışı ile mümkündür.

DİJİTAL PAZARLAMA İLETİŞİMİ

İnsanoğlunun en son yaptığı devrimin nesnesi olan iletişimi, gündelik bir pratik olarak ele almak artık yetersiz kalıyor. İletişimi, tüm boyut ve unsurlarıyla birlikte yeni kavram ve yaklaşımlar ışığında bütüncül ve stratejik olarak okuyabilen kişi ve kurumlar ancak ayakta kalabiliyor.

STRATEJİK İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Satranç tahtasının siyah ve beyaz alanlarının kaybolduğunu hayal edin, kılavuz çizgilerin silikleşip yok olduğunu, rakip oyuncunun taşlarının renginin sizin taşlarınızın rengine benzediğini. Oyunu nasıl oynayacağız?

STRATEJİK PLANLAMA 2.0

Krizler kurumsal yaşantının doğal bir parçası olarak çoğu kere yıkıcı sonuçlar doğurur ve kurumsal yapıyı bozar. Bu nedenle güçlükle inşa edilen itibar ve marka değerinin, çeşitli tehditler karşısında şansa bırakılmadan yönetilmesi gerekmektedir.

KRİZ YÖNETİMİ

Stratejik olsun ya da olmasın yapılacak her eylem ve atılacak tüm adımlar belirli düzeylerde yapılacak olan araştırmalara yaslanmalıdır.

ARAŞTIRMA

Bande Tasarım, Danışmanlık ve Mimarlık firmasının bir markası olan Lotus Albatros, strateji, iletişim, eğitim ve tasarım konularına insan odaklı, organik, sıra dışı, inovatif, etik temelli, sürekli yenilikçi, felsefeye anlayış ve modeller geliştirerek danışanlarıyla yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Lotus Albatros by Bande Mimarlık & Tasarım

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Lotus Albatros

FSM Bulvarı Cadde 224 Sitesi A Blok No:41/A Nilüfer / Bursa

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan, eser olarak tanımlanan ve anonim özellik içermeyen her türlü unsur, Bande Mimarlık Ltd. Şti'ye ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabidir.